Uudis

KES KÜLL KORRALDAKS KLASSIREISI?

Iga kevade lähenedes hakkab klassijuhataja kuklas vasardama sama mõte: kuhu küll minna lastega koolilõpu ekskursioonile ja kes selle kõik korraldaks?

Tuleme teile appi ja kutsume sel aastal seiklema teistmoodi.

Seiklus algab Võrtsjärve idakaldal asuvast Limnoloogia jaamast, kus lapsed saavad külastada põnevat Võrtsjärvega seotud muuseumi. Seejärel toovad veesõidukid teid üle järve meie Puhkekülla, kus teid ootab ees suur muruala paljude põnevate mängudega – meil saab on olemas võimalused mängida võrk-, korv -ja jalgpalli, harrastada pentaki, discgolfi või mängida noolemängu, välibowlingut, välimalet -ja kabet, käia ujumas ja järvesaunas, sõita kanuude ja SUP-laudadega või lihtsalt vedeleda murul ja lugeda raamatut või mängida kaarte.

Kui kõike on juba tehtud parasjagu ja nälg näpistab, siis pakume teile kosutavat ja maitsvat lõunasööki.  Päeva lõppedes viivad veesõidukid teid turvaliselt tagasi üle järve asuvasse Limnoloogia jaama.

Hind 30€, sisaldab veetranspordi, muuseumikülastuse, lõunasöögi ja Puhkeküla territooriumi kasutuse koos kõigi vajalike spordivahenditega. Võimalik tulla ka mitmeks päevaks.

Küsi pakkumist oma klassile kirjutades meile arumetsa@mustwalge.ee või helista tel. 5139507.

ARUMETSA SEITSMEVÕISTLUS

Võistlus toimub seitsme ala läbimisel kulutud parimale ajale

1. Ala NOOLEVISE

Ala soorituseks peab võistleja saavutama vähemalt 25 püsivat punkti 273 cm kauguselt, kasutada on viis noolt ja visete arv ei ole piiratud.

2. Ala – KORVIVISE

Ala soorituseks peab võistleja kolmel korral viskama 3 m kauguselt korvpalli läbi korvirõnga. Võistleja kasutada on üks korvpall.

3. Ala – BOWLING

Ala soorituseks peab võistleja kõik kurikad maha saama olemasolevate pallidega. Kui neist ei piisa, siis Bowlingu pallide tagasitoomiseks kõrvalist abi ei tohi kasutada.

4. Ala – VÕRKPALL

Ala soorituseks peab võistleja ühe palliga mõlemalt poolt piiri tagant üle võrgu kaks korda servima nii, et pall maandub üle võrgu vastasspoole piiridesse.

5. Ala – KETTA GOLF

Ala soorituseks peab võistleja tiialalt valitud ühe kettaga liikuma visetega korvile kuni ketas on korvi visatud. Peale viset kettale võib järele liikuma hakata kui ketas on maad puudutanud. Võist- lejal on kohustus ketas tuua tagasi tiialasse, mil aeg läheb kinni.

6. Ala – JALGPALL

Ala soorituseks peab ajama või lööma ühe ja sama jalgpalli läbi mõlema värava.

7. Ala –POOM

Ala soorituseks peab võistleja liikuma üle tiigi mööda raudtala kaks korda st. edasi ja tagasi. Võistleja võib poomil liikumisest loobuda ja valida selle asemel ümber tiigi jooksu. Võistleja, kes ületab tala kaks korda puhtalt, saab 15 sek boonust.

Võistluse on võitnud seitsme ala summeerimisel parima ajaga võistleja.

Välibowling

Bowling on ajaviitesport, mida naudivad väga paljud inimesed, olenemata elukutsest, vanusest ja kehalistest eeldustest. Arumetsa Puhkekülas saate seda sporti harrastada väli tingimustes, värskes õhus, Võrtsjärve kaldal. Seda küll hetkel ainult ühel rajal.

Bowling on väljakutsuv mäng, mille edukus sõltub nii õnnest, kui ka oskustest. Mäng koosneb 10-st ruudust, kus kahe viskega on võimalus ümber lüüa 10 kurikat.

Meeskonnatöö mängud 

Koostöös Seiklusfirmaga 360 KRAADI pakume erinevaid meeskonnatöö mänge

Loquiz: Innovatiivne viktoriin maastikul

Filmifestival: Kadunud filmikatkete ülesleidmine ning asendamine

Fotojaht: 100% nalja garanteeritud

Huvi korral küsida lisa.