KOOLILÕPU PAKKUMINE 2024

KES KÜLL KORRALDAKS KLASSIREISI?

Iga kevade lähenedes hakkab klassijuhataja kuklas vasardama sama mõte: kuhu küll minna lastega koolilõpu ekskursioonile ja kes selle kõik korraldaks?

Tuleme teile appi ja kutsume sel aastal seiklema teistmoodi.

Seiklus algab Võrtsjärve idakaldal asuvast Limnoloogia jaamast, kus lapsed saavad külastada põnevat Võrtsjärvega seotud muuseumi. Seejärel toovad veesõidukid teid üle järve meie Puhkekülla, kus teid ootab ees suur muruala paljude põnevate mängudega – meil saab on olemas võimalused mängida võrk-, korv -ja jalgpalli, harrastada pentaki, discgolfi või mängida noolemängu, välibowlingut, välimalet -ja kabet, käia ujumas ja järvesaunas, sõita kanuude ja SUP-laudadega või lihtsalt vedeleda murul ja lugeda raamatut või mängida kaarte.

Kui kõike on juba tehtud parasjagu ja nälg näpistab, siis pakume teile kosutavat ja maitsvat lõunasööki.  Päeva lõppedes viivad veesõidukid teid turvaliselt tagasi üle järve asuvasse Limnoloogia jaama.

Hind 35€, sisaldab veetranspordi, muuseumikülastuse, lõunasöögi ja Puhkeküla territooriumi kasutuse koos kõigi vajalike spordivahenditega. Võimalik tulla ka mitmeks päevaks.

Küsi pakkumist oma klassile kirjutades meile arumetsa@mustwalge.ee või helista tel. 5139507.